Matka príroda? zabudnite! Doporučujem všetkým "zeleným"

Autor: Ján Spišiak | 16.7.2014 o 17:04 | (upravené 14.1.2015 o 1:37) Karma článku: 4,82 | Prečítané:  341x

    Dokážeme vyrobiť hybridné embryo zmiešaním buniek dvoch druhov živočíchov v určitom štádiu delenia a potom ho implantovať do náhradnej matky. Videl som - len na fotke-  umelo vyrobenú ovco-kozu. Postrihajte fotky týchto dvoch zvierat, a poskladajte z nich jedno. Nechutné?

        Ale Matka príroda to robí bežne.Chiméry u motýľov   dokonca gynandre. Polovica samec, polovica samica. Je to jasne vidieť podľa kresby na krídlach.     Existuje aj pár ľudí, ktorým sa to pritrafilo .Musí dôjsť k zhode viacerých náhod : Žene sa pri ovulácii uvoľnia dve vajíčka,   bežne len jedno. Behom pár dní, kým je vajíčko oplodniteľné mala sex s dvoma mužmi.Obidvaja boli úspešní a oplodnené vajíčka sa usadili v maternici veľmi blízko seba A ako sa delili, zhluky buniek sa pomiešali. A narodil sa jeden človek. Alebo dvaja? Keďže jeden z otcov bol tmavý Aziat, a druhý bledý Európan, narodil sa pásikovaný ako zebra. Inak normálny, funkčný muž.      Kranutie genetickej informácie. Robia to paraziti rodu Raflézia.Zo svojho nedobrovoľného hostiteľa ukradnú kus DNA, a zamontujú do svojej. Takže hostiteľ považuje ich bunky za svoje, a neničí ich. Ako keby som vám ukradol pár vlasov, namnožil si DNA, a vložil ju do svojej.   A potom by sme išli "na nože"   Našli by vás v kaluži krvi, a rozbor DNA by ukázal, že všetka krv je vaša.
  Strašná predstava? Dnes to ešte nejde, ale ktovie.     Parazit s komplikovaným vývojom. Jedným z medzihostiteľov je kobylka. Ale ďaľší ma byť ryba ! Tak ten parazit vlezie kobylke do mozgu, a prinúti ju spáchať samovraždu utopením! Zvrhlé, zlé, odporné. 
  A to najlepšie na koniec. U samíc psov sa občas vyskytne nádor na vonkajších pohlavných orgánoch. Nieje veľký, a po čase zmizne. Nijako jej neublíži. Istému odborníkovi to ale nedalo pokoj,  odobral vzory z nádorov, a urobil rozbor DNA.
 A zistil dve veci:
 Bunky nádoru neboli bunkami samice, ale samca.   
 Bunky všetkých nádorov boli totožné. Takže existuje pes vo forme nádoru, sťahujúci sa z jednej prenášačky do druhej, čosi ako večné HE LA bunky.     Tak   toto by nevymyslel žiadny chorý mozog.Ale  "Matka Príroda" kľudne.

 Takže   :Vážení zelení.  Keď pôjdete najbližšie ničiť polia s GMO kukuricou,uvedomte si akých zhovadilostí je schopná "Matka  Príroda" A že ani ten najšialenejší vedec s neobmedzenými prostriedkami, jej nesiaha ani po  päty!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát sa háda s RegioJetom, kto má uvoľniť trasu do Košíc

Súkromný dopravca na linke medzi Bratislavou a Košicami končí koncom januára. Svoje rozhodnutie oznámil začiatkom roka.

TECH

Ukázali, ako vysoko by ste vyskočili na Marse či na Plute

Polmetrový výskok by ste na niektorých telesách premenili na prelet atmosférou.

KOMENTÁRE

Zrušíme kraje, keď sú aj tak nanič?

Nezáujem voličov pomohol zmobilizovať hlasy pre Kotlebu.


Už ste čítali?