Naozaj drahý nezmysel.

Autor: Ján Spišiak | 5.1.2015 o 19:42 | (upravené 6.1.2015 o 23:46) Karma článku: 17,71 | Prečítané:  2122x

Referendum za niekoľko miliónov, ktoré rieši ....   NIČ!    Neveríte?  

 1. Manželstvom sa môže nazývať len zväzok muža a ženy.Stretol som v živote niekoľkých mužov s inou orientáciou.    Ani jeden nepovedal: Toto je Fero, moja manželka.Povedal: Môj priateľ. Môj partner. alebo:  Žijeme spolu.Že by túžili po svadobnom obrade? Je dosť cirkví, ktoré  majú povolené zosobášiť Írskeho katolíka s Poľskou židovkou. (Robert Fulghum - unitárny pastor) Nad tým musí zastať rozum každému katolíckemu kňazovi. Ale ono to ide, a nieje to životu nebezpečné.Tak prečo nie dve ženy? Im ide o iné veci. Aby ich zväzok bol právne zabezpečený ohľadom napr. dedičstva. 
Ako sa to bude volať, je im srdečne jedno. 2. Adopcia homosexuálnymi pármi.Otec mi zomrel, keď som mal 14, brat o tri menej. Vychovávali nás dve ženy. Mama a teta. A trochu starý otec. Bol mi hlavne vzorom vzdelaného, sčítaného a zároveň manuálne veľmi zručného muža.
   Ale so svojimi sexuálnymi problémami v puberte som za ním nešiel. To bola shopná  a ochotná vysvetliť len slobodná teta.  Kamarát nemal ani starého otca. Od mala ich vychovávala mama a starká. Nebolo na nich badať, že by ich takáto výchova akokoľvek poznačila.

  To by po referende boli odobratí, a strčení do domova?
 

3.
 a,
   Dieťa nieje svojprávne, a nemôže rozhodovať o tom, čo sa bude učiť, a čo nie.   Najradšej by sa neučili nič!   (Ako aj my za mladi)  b,   
  Eutanázia u detí je háklivý problém. Ale keď chlapec so svalovou dystrofiou ktorý veľmi dobre chápe čo ho čaká, prosí lekára aby to urýchlil, som za.
A mali by byť o tejto možnosti informovaní!  c,
  Žiadny predmet nemusí byť povinný. Aj dnes rodič rozhodne, či dieťa bude chodiť na náboženstvo, alebo na etiku. Či to bude sexuálna výchova, alebo katechizmus.   Tak načo o tom hlasovať?Sexuálna výchova by mala byť aspoň v rámci nejakého nepovinného predmetu. Pretože neinformovanosť v týchto veciach je neuveriteľná. Kamarát - zdravotný brat natrafil na ženu, ktorá sa ho pred pôrodom pýtala,  kadiaľ že to dieťa vlastne príde na svet!
   Ako otehotnela?To nebola v škole, keď brali rozmnožovanie cicavcov? Alebo jej doma povedali, že my tam nepatríme? Že my nie sme žiadne vylepšené opice, my sme  "stvorení Bohom k obrazu svojmu"?    Deti sa veľmi skoro začnú pýtať: Prečo žiarovka svieti? Prečo had nemá nohy?  Aj:  Načo máme ocina, keď bábätko narastie mame  v bruchu?        
    Keď mu poviete, že kvôli jedinej bunke, vďaka ktorej bude pekná po mamine, a múdra po otcovi, zapamätá si to.A nebude sa čudovať, keď uvidí páriace sa škrečky. A keď neskôr natrafí  na nejaké úchylné porno, bude jej jasné, že je to iba film. V skutočnosti sa to tak nerobí.   Boli sme sa prejsť aj so susedovým synom. Zrazu ukázal prstom a  povedal: "Dívaj ujo, poschodový pes!"  Dcéra ma  pomykala za rukáv, a opýtala sa: "Oci, on nevie čo robia?"     Nevie.   Nik mu to nepovedal. Kto teda presadil tento nezmysel za ťažké milióny eur? Ten istý, kto zorganizoval "pochod za život"Nech si dá svoje deti do špeciálnej školy, kde ho naučia, že svet bol dokončený 23. októbra4004 pred n. l.A nebudú sa musieť učiť geológiu, nič o usadených horninách, o vrásnení kontinentov, o vzniku pôdnych horizontov, o vývoji druhov, o trilobitoch a dinosauroch.  Veď je jasné, že ich kosti nastažil Satan, aby zakolísali vo viere.Len neviem, ako dieťaťu vysvetlia, že aj svätý otec prišiel na svet rovnako hnusným a nemravným spôsobom ako posledná opica.     Nepovedia mu nič!  A on sa nebude pýtať, lebo sa to nepatrí. A o takýchto veciach sa nehovorí !Nech sú blahoslavení chudobní duchom...
     Ale za svoje!

NAJVYŠŠÍ  ČAS NA ODLUKU CIRKVI OD ŠTÁTU !!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát sa háda s RegioJetom, kto má uvoľniť trasu do Košíc

Súkromný dopravca na linke medzi Bratislavou a Košicami končí koncom januára. Svoje rozhodnutie oznámil začiatkom roka.

TECH

Ukázali, ako vysoko by ste vyskočili na Marse či na Plute

Polmetrový výskok by ste na niektorých telesách premenili na prelet atmosférou.

KOMENTÁRE

Zrušíme kraje, keď sú aj tak nanič?

Nezáujem voličov pomohol zmobilizovať hlasy pre Kotlebu.


Už ste čítali?