Matka príroda? zabudnite! Doporučujem všetkým "zeleným"

Autor: Ján Spišiak | 16.7.2014 o 17:04 | (upravené 14.1.2015 o 1:37) Karma článku: 4,82 | Prečítané:  348x

    Dokážeme vyrobiť hybridné embryo zmiešaním buniek dvoch druhov živočíchov v určitom štádiu delenia a potom ho implantovať do náhradnej matky. Videl som - len na fotke-  umelo vyrobenú ovco-kozu. Postrihajte fotky týchto dvoch zvierat, a poskladajte z nich jedno. Nechutné?

        Ale Matka príroda to robí bežne.Chiméry u motýľov   dokonca gynandre. Polovica samec, polovica samica. Je to jasne vidieť podľa kresby na krídlach.     Existuje aj pár ľudí, ktorým sa to pritrafilo .Musí dôjsť k zhode viacerých náhod : Žene sa pri ovulácii uvoľnia dve vajíčka,   bežne len jedno. Behom pár dní, kým je vajíčko oplodniteľné mala sex s dvoma mužmi.Obidvaja boli úspešní a oplodnené vajíčka sa usadili v maternici veľmi blízko seba A ako sa delili, zhluky buniek sa pomiešali. A narodil sa jeden človek. Alebo dvaja? Keďže jeden z otcov bol tmavý Aziat, a druhý bledý Európan, narodil sa pásikovaný ako zebra. Inak normálny, funkčný muž.      Kranutie genetickej informácie. Robia to paraziti rodu Raflézia.Zo svojho nedobrovoľného hostiteľa ukradnú kus DNA, a zamontujú do svojej. Takže hostiteľ považuje ich bunky za svoje, a neničí ich. Ako keby som vám ukradol pár vlasov, namnožil si DNA, a vložil ju do svojej.   A potom by sme išli "na nože"   Našli by vás v kaluži krvi, a rozbor DNA by ukázal, že všetka krv je vaša.
  Strašná predstava? Dnes to ešte nejde, ale ktovie.     Parazit s komplikovaným vývojom. Jedným z medzihostiteľov je kobylka. Ale ďaľší ma byť ryba ! Tak ten parazit vlezie kobylke do mozgu, a prinúti ju spáchať samovraždu utopením! Zvrhlé, zlé, odporné. 
  A to najlepšie na koniec. U samíc psov sa občas vyskytne nádor na vonkajších pohlavných orgánoch. Nieje veľký, a po čase zmizne. Nijako jej neublíži. Istému odborníkovi to ale nedalo pokoj,  odobral vzory z nádorov, a urobil rozbor DNA.
 A zistil dve veci:
 Bunky nádoru neboli bunkami samice, ale samca.   
 Bunky všetkých nádorov boli totožné. Takže existuje pes vo forme nádoru, sťahujúci sa z jednej prenášačky do druhej, čosi ako večné HE LA bunky.     Tak   toto by nevymyslel žiadny chorý mozog.Ale  "Matka Príroda" kľudne.

 Takže   :Vážení zelení.  Keď pôjdete najbližšie ničiť polia s GMO kukuricou,uvedomte si akých zhovadilostí je schopná "Matka  Príroda" A že ani ten najšialenejší vedec s neobmedzenými prostriedkami, jej nesiaha ani po  päty!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Z Nemecka urobila Merkelová hýbateľa Európy

Angela Merkelová bola v posledných rokoch tvárou Európskej únie. Bez domáce podpory to bude mať oveľa ťažšie.

ŠPORT

Nórsky divák nevedel, že Sagana na Tour de France vylúčili

Ľudia v Nórsku si majstrovstvá sveta v cyklistike užívajú.


Už ste čítali?