Perverzná ZOO

Autor: Ján Spišiak | 29.7.2014 o 16:44 | (upravené 29.7.2014 o 21:12) Karma článku: 4,35 | Prečítané:  363x

  Toto nebude rozprávka   toto je tvrdá realita.

   PROMISKUITA - striedanie partnerov. Nepoznáme cicavca, ktorý by žil v stálom partnerskom zväzku. Vo vlčej svorke sa síce pári alfa samec výlučne s alfa samicou, ale tu ide jasne o snahu dať svorke čo najkvalitnejšie potomstvo. Keď sa alfa samica vymení, nič sa nedeje, to nieje stála partnerka. Ostatné cicavce, ale aj vtáky sa pária doslova krížom - krážom. Existuje výber partnera, už u hadov je to badateľné, najvýraznejšie u vtákov, u cicavcov napodiv menej. Ale to znamená len toľko, že ty sa mi páčiš, s tebou  idem. Zajtra to bude iný. Nám najpodobnejšie tvory  šimpanzy Bonobo si zo sexu urobili doslova kratochvíľu.Pária sa viackrát za deň systémom každý s každým. Dokonca vynašli polohu "tvárou v tvár" čo nerobia ani dikobrazy, kde by to človek čakal. Jediná výnimka je pár druhov vtákov ako bociany a orly. Stavajú si veľké, pracné hniezda, ktoré roky zveľaďujú. Filozofia je jasná "Keď som sa tu toľko narobila, predsa sem nepustím inú!"

    Príroda nevynašla manželstvo! Len majetok a jeho vlastníctvo!

  HOMOSEXUALITA Zdá sa, že celkom bežný jav u cicavcov, dokonca u vtákov. Dobre to máme odsledované u domácich zvierat, ale aj u divých, chovaných v oborách. A čo sme zistili? Niektoré jedince nikdy! neboli pozorované pri párení, a prejavujú známky vzrušenia pri stretnutí s jedincami rovnakého pohlavia. Zaujímavé je, že je to vždy 2x toľko samcov, ako samíc a vždy okolo 4%. Skrátka príroda sa rozhodla určitých jedincov vyradiť z rozmnožovacieho procesu.

    Len my zatiaľ nevieme prečo!

 INCEST Pes nerozpozná svoju matku. Je to pre neho len hárajúca, teda ochotná samička. A ona nevie, že je to jej syn, tak prečo nie? Takto to funguje u všetkých zvierat.

ORALNY SEX  Fúj, nechutné! Opýtajte sa kaloňov, tie to robi často, a radi.  Samičky takto obšťastňujú samcov, ale aj naopak.

  SEX "DO TROJKY" Viete si predstaviť, že by vám v intímnych chvíľach niekto asistoval? Skúste byť veľryba. Sex trvá dlho, a dýchať sa musí. Lenže v polohe "dvojmo spojmo " bruchami k sebe to nejde. Tak vám musí pomáhať ochotný kamarát/ka, aby ste si aj užili, aj to prežili.

  SAMOUKÁJANIE Problém, zvieratá väčšinou nemajú ruky. Ale malé druhy opíc, dostatočne ohybných sa  dokážu urobiť ústami. Ostatné zvieratá akosi nemajú na podobnú úľavu možnosť. Čo by za to dal taký nadržaný  jeleň!

  SEX SO STAROU MAMOU Že vás striaslo hnusom?  Najstaršia šimpanzica ktorá uhynula v ZOO mala 73 rokov a bola gravídna.

  PODPLÁCANIE Samice pavúkov sú väčšie ako samce, a majú nepekný zvyk, samca "po tom" skonzumovať. Tak samec donesie niečo pod zub, a kým sa ona kŕmi, rýchlo si užije. Zvýši tým svoje šance na prežitie z nuly na70%.

 VYHRÁŽANIE Samice niektorých korčuliarok majú na pohlavných orgánoch pevný chitínový uzáver. Keď neotvoria, nevrzneš si. Samce na ne vymysleli obzvlášť podlý trik. Vylezú na samicu a keď nechce otvoriť zaklopú na vodnú hladinu. Dolu číha dravec, ktorý útočí práve podľa otrasov hladiny. Samici to dôjde, aj to, že je na spodku, teda prvá na rade. Tak keď samec zaklope, radšej otvorí....

   Slon znásilní samicu nosorožca - tá to často neprežije. Medzidruhové krížence známe z voľnej prírody. My súlož s iným druhom nazývame SODOMIAČerv - hermafrodit schopný páriť sa sám so sebou, jeden koniec s druhým. V prírode nájdete kopec prapodivných sexuálnych praktík.

   A  všetko sú to "božie tvory".

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Z Nemecka urobila Merkelová hýbateľa Európy

Angela Merkelová bola v posledných rokoch tvárou Európskej únie. Bez domáce podpory to bude mať oveľa ťažšie.

ŠPORT

Nórsky divák nevedel, že Sagana na Tour de France vylúčili

Ľudia v Nórsku si majstrovstvá sveta v cyklistike užívajú.


Už ste čítali?