Sme národ čarodejníkov ?

Autor: Ján Spišiak | 23.11.2014 o 21:52 | (upravené 6.1.2015 o 17:24) Karma článku: 4,61 | Prečítané:  290x

  Schválne si vyhľadajte heslo "podpora v nezamestnanosti" a "dávka v hmotnej núdzi" A zistíte, že máte nárok na 1/2 mzdy a to v trvaní pol roka.

 A viete, koľko dní trvá Slovákovi, ktorý prišiel o prácu, kým si nájde novú ? 950 dní   =  31.7 mesiaca = 2,5 roka  Rekord medzi sledovanými krajinami ! Zdroj : http://karierainfo.zoznam.sk/cl/1000162/1426923/Dlzka-nezamestnanosti--Slovaci-su-na-tom-najhorsiePo pol roku vás čaká (po prinesení 12 potvrdení, ktorých sčítaním vyjde, že máte naozaj a dokonale holú zadok)
 Dávka v hmotnej núdzi.  63 euro mesačne.   
 Odpracovať!!!    (Zdvihla za to ruku poslankyňa, ktorej najväčším problémom je rozhodnúť sa, v ktorom bazéne sa dnes večer okúpe.)

To je tak na azylák.
Bol som tam.
  V base je rozhodne lepšie.
 V azyláku totiž len spíte .
Za 40 centov.
Ale cez deň  -   Zmiznite, podejte sa kam chcete, otvárame až večer o 8.
 (Pár nešťastníkov z toho ničoho ešte platilo alimenty. Presne podľa 30 rokov starého hesla: Cigáni, medvede a ženy sú zákonom chránené! )   Keby aspoň tých nocľahární bolo dosť !   Koľko je u nás nezamestnaných?Závisí od spôsobu výpočtu. Japonci majú pekných 9%. Ale podľa Švédskych noriem  16!    Ako a  z  čoho žijú tie 100 000-ce dva roky, kým si nájdu zamestnanie? Nik nevie, nikoho to netrápi,nikoho to nezaujíma, nik o tom nediskutuje. Veď Slovák si poradí.  

Sme (r)   národ čarodejníkov !

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?