Červy zvané ficofilcky.

Autor: Ján Spišiak | 6.12.2014 o 0:28 | Karma článku: 10,00 | Prečítané:  304x

  Je ťažké zostať človekom v tomto hnojisku, kde sa len tak hemžia červy zvané " Ficofilcka Slovenská".   A prečo  sa  o to vôbec  snažiť?  Veď je oveľa ľahšie stať sa Ficofilckou!

 

Stačí podpísať ten správny papier.

    Bežný občan ani netuší, čo všetko môže poslanec aj v menšom meste úplne legálne ukradnúť.  Pozemok patriaci mestu. Vymyslím -cena 350 euro za m štvorcový. Ale Ferinovi to odklepneme za 15. Veď je náš. Rovnaká Ficofilcka ako my. Dnes som zdvihol ruku ja zaňho, zajtra on za mňa.
 Hlavné je mať väčšinu v zastupiteľstve, a naše zlodejiny sú nepostihnuteľné!  Zarobil na tom 100 000? No a čo? Ja viem od jednej hodne veľkej Ficofilcky, kadiaľ povedie diaľnica. Už to skupujem po 15, predám za 150. Je toho spústa, hodí mi to počítam 4 melóny eur.
   A to je kšeft toť za humnami.  V takej Bratislave si to kľudne vynásobím   x10, možno x100, možno x1000.    
    Takže najbližší cieľ - stať sa väčšou Ficofilckou. Peňazí na kampaň je dosť, stanem sa županom. Čím vyššie Ficofilcka stojí, tým ďalej dovidí. A tým ďalej dočiahne.   Tu nezmyselná obchádzka na diaľnici, tu letisko v Malej Čiernej, tu priehrada na Suchom potoku. Už nekvapká, už tečie, z každej tej nezmyselnej stavby 100 melónov. 
   A už je zo mňa najvyššia Ficofilcka. Už mi je malé rodné Slovensko, prejdem na medzinárodný obchod! Dohody o prenájme plynovodu, kadiaľ pôjde - alebo nepôjde nová vetva. Až tu sa začínajú točiť naozaj veľké peniaze. Od koho budeme odoberať elektrinu, potraviny, do ktorého odvetvia preliať peniaze , aby sa to 100x vyplatilo.
    A čo potom? Potom by som si kúpil ostrov Irimoto, dal tam vybudovať letisko a lietal by som tam vlastným tryskáčom. Jazdil by som na pozlátenom trabante a jedol len zemiaky s kaviárom!

   Idem to podpísať.

Ruka by mi uschla.
Rodina by ma zavrhla.
Na náhrobok by mi dali vytesať:
     " Najnajväčšia  Ficofilcka"
Ešte aj pra vnuci by mi z pomsty chodili srávať na hrob.
    To nie.

  Radšej zostanem človekom.Aj v handrách z charity a s 1eurom na deň na jedlo.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Z Nemecka urobila Merkelová hýbateľa Európy

Angela Merkelová bola v posledných rokoch tvárou Európskej únie. Bez domáce podpory to bude mať oveľa ťažšie.

ŠPORT

Nórsky divák nevedel, že Sagana na Tour de France vylúčili

Ľudia v Nórsku si majstrovstvá sveta v cyklistike užívajú.


Už ste čítali?